top of page

Heyecan dolu İçerİklerİmİz ve sanatsal yaklaşımımızla oyun dünyasını kökten değİştİrİyoruz.

Hikayemiz eski, girişimlerimiz çok yeni.


Adını yazıyı ilk kez kullanan Sümerlilerden alan Lugal Games, tarihe birkaç çivi çakmak vizyonuyla yola çıktı. Logomuzu oluşturan 4000 yıllık piktograf, tıpkı hedefimiz ve hayalimiz gibi güçlü köklerle büyümeyi ifade ederken daha yeşil gezegen motivasyonumuzu diri tutuyor.

İnsanlık tarihinin başlangıcından günümüze, bizi gündelik sorunlardan uzaklaştıran ve heyecanlanmamızı sağlayan hikaye anlatıcılığına büyük önem veriyoruz. İşte bu sebeple, ekibimizi oluşturan her bir takım arkadaşımızın, yetenekli ve yüksek değerlere sahip olmaları bir yana iyi birer hikaye anlatıcıları olmalarıyla övünüyoruz.


Ayrıca kurucularımızın yılların birikimi ve tecrübesiyle on yılı aşkın süredir sürdürülebilirlik alanındaki çalışmaları beraberinde dijital dünyanın iklim değişikliğine olan etkilerine odaklanmamızı sağladı. Bu sayede sorumlu içerik anlayışına gösterdiğimiz ilgi Lugal Games’in şirket kültürü haline geldi.

Lugal Games'İn Stratejİk Yönetİmİ

Vizyonumuz

Sürdürülebilir büyüme hedefiyle bir teknoloji şirketi olma arzumuz her geçen gün katlanarak artıyor.
Faaliyetlerimizde karbon ayak izini azaltma ve net sıfır hedefine hizmet etme anlayışını benimsiyor,
şirketimiz ve onun hikayesini oluşturan çekirdek ekibimiz, daha iyi, eğlenceli ve sürdürülebilir bir
dünya için çalışıyor.

Politikamız

Oyunlarımızı uzun vadeli başarı için sürekli geliştiriyoruz.


Oyunlarımızda daha iyi bir kullanıcı deneyimi için geri bildirimlerinizi önemsiyor ve iyileştirmek için hızlı adımlar atıyoruz. Tamamen ticari odaklı bir oyun deneyiminin fazlasıyla rahatsız edici olduğununun farkındayız.


Dışarıdan içeriye yönetim anlayışıyla tüm ekibimizin iyi birer mobil ve konsol oyuncuları olmasının avantajından faydalanıyoruz. Bu sayede onların ve sizlerin deneyimlerinden faydalanarak akıcı ve keyifli içerikler çıkarıyoruz.

Yönetİm Ekİbİmİz

Lugal Games’in hedeflerini gerçekleştirmesine katkı sağlayan ve oyun geliştiriciliğinde çıtayı hep yükseklere taşıyan ekibimizle tanışın.

Ekibimiz
DSC_0643 (1).jpg

İstanbul Stüdyomuz

Hikayemize ortak olmak isteyen herkesi İstanbul ofisimize bekliyoruz.

Sizinle Çalışmak İstiyoruz

Oyun dünyasına çılgınlık katmak isteyen herkesi Lugal Games’in ayrıcalıklı dünyasına davet ediyoruz. İş imkanları için kariyer sayfamızı ziyaret edin.

bottom of page