top of page

Yönetİm Ekİbİmİz

GebzeMita Rahmi Aydemir_edited.jpg

Rahmi Aydemir

Founder & CEO

Girişimci, yönetici, grafik roman yazarı ve prodüktör. Rahmi Aydemir, İş Geliştirme Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra Gara Yönetim Danışmanlığı şirketini kurdu. Bir yazılım firmasının yönetici ortağı ve aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı Bölümü'nün de yarı zamanlı öğretim görevlisidir. 2016 yılında Bosphorus Energy Club tarafından genç enerji liderlerinden biri olarak seçilen Aydemir, uzun yıllardır çeşitli zirve, seminer ve konferanslarda “Enerji, dijitalleşme ve sürdürülebilirlik” konularında konuşmacı olarak yer almaktadır.

İlk kitabı Sürdürülebilir Yaşam ve Enerji Söyleşileri Eylül 2013 yılında yayınlanan ve birçok çocuğu kütüphane ile buluşturan Rahmi Aydemir, Karadeniz Teknik Üniversitesi lisans ve İstanbul Üniversitesi yüksek lisans derecesine sahiptir.

Ayrıca antik dillere, mitolojiye ve piyanoya ilgi duymaktadır.

Gamze Aydemir

CFO

Finans uzmanı, mali müşavir ve denetçi. Woman in Games Büyükelçisi olan Gamze Aydemir, farklı sektörlerde finans uzmanı, yöneticisi ve denetçi olarak çalıştı. İstanbul Üniversitesi Muhasebe ve Denetim yüksek lisans mezunu olan Gamze Aydemir’in, döngüsel ekonomi ve blockchain ekonomisi üzerine çalışmaları bulunmaktadır.

Ayrıca birçok özel kurum ve üniversitede ders vermekte, konuşmacı olarak yer almaktadır.

Ambassador Gamze Aydemir.jpg
Resim3.jpg

Enis Temizel

Art Director

Çizer, Yazar, Sanat ve Kreatif Direktör. Limon, Dıgıl, Kedi, Pişmiş Kelle, Avni ve Leman gibi mizah dergilerinde karikatürler ve karikatür-romanlar çizen Temizel, dergilere editoryal illüstrasyonlar ve ajanslara reklam filmleri için story-boardlar hazırladı.

Temizel, Mimar Sinan Üniversitesi Grafik bölümünden mezun olduktan sonra, New York Instıtute of Technology'de komünikasyon sanatları üzerine yüksek lisans eğitimi aldı.  New York'ta Cartoon Network çizgi-film stüdyolarında çalıştı ve DC Comics'e çizgi-romanlar çizdi. Famous Frames'te (LA) basın ve sinema endüstrisi için konsept illüstrasyonları hazırladı. Üniversitelerin oyun tasarımı, çizgi film ve animasyon bölümlerinde ders veren Enis Temizel’in son grafik romanı Amy, İtalyan Çizgi Roman yayıncısı Edizioni Inkiostro tarafından yayınlandı.

Özgür Sevindik

CTO

Ege Üniversitesi bilgisayar programcılığı mezunu olan Özgür Sevindik, tedarik ve lojistik alanında IT yöneticisi olarak çalıştıktan  sonra OSOA Yazılım ve Bilişim Danışmanlığı firmasını kurdu. Burada Garanti bankası başta olmak üzere çeşitli finans kuruluşları için ödeme hizmetleri yazılımları ve Türk Atom Enerji Kurumu ile Çevre, Şehircililik ve İklim Değişikliği Bakanlığı adına atık takip yazılımları geliştirdi. Şu anda Lugal Games için CTO görevini üstlenmektedir.

DSC_0730.jpg
bottom of page